timeosturkey
Cumartesi, Haziran 10, 2023
Ana SayfaGÜNDEMANKA KALP MERKEZİ BİR BAŞARIYA DAHA İMZA ATTI

ANKA KALP MERKEZİ BİR BAŞARIYA DAHA İMZA ATTI

 

ANKA Hastanesi Kalp Merkezi’nde başarılı bir operasyona imza atıldı. Kalp çarpıntısı ve nefes darlığı bulunan hasta, başarılı bir şekilde ventriküler taşikardi ablasyonu yapılarak sağlığına kavuşturuldu.

Almanya’da yaşayan 49 yaşındaki Sabri Avcı, çarpıntı ve nefes darlığı şikayetleri ile tavsiye üzerine ANKA Hastanesi Kalp Merkezi Prof. Dr. Fehmi Kaçmaz’a başvurdu. Yapılan tetkikler sonucunda teşhis konulan hastaya VES ve ventriküler taşikardi ablasyonu yapıldı.

Başarılı geçen operasyon ile ilgili bilgi veren Prof. Dr. Kaçmaz,”Hastamız bize başvurmadan önce Almanya’da ilaç tedavisi gördüğünü, kalbindeki ritim sorunlarının tespiti ve göğüs ağrıları nedeniyle koroner anjiyografi geçirdiğini anlattı. Hastanemize ekibiyle birlikte misafir olarak gelen Doç. Dr. Erkan Baysal ile birlikte hastamıza kasık bölgesinden girilerek VES ventriküler taşikardi ablasyon uygulandı. Bu tedaviyi diğerlerinden ayıran 3 boyutlu haritalama yöntemiyle gerçekleştirilmesi. Ekip olarak hastamıza geçmiş olsun dileklerimi sunuyor, daha sağlıklı ömürler diliyoruz.” dedi

Şu anda kendisini iyi hissettiğini belirten Avcı ise duygularını şöyle dile getirdi:

“Diyarbakır’da tanıdıklarım bana, ANKA Hastanesi Prof. Dr. Fehmi Kaçmaz’ı tavsiye etti. İyi ki, buraya gelmişim. Sağlığıma kavuştum. ANKA Hastanesi ve Prof. Dr. Fehmi Kaçmaz’a minnettarım. Her şey için teşekkür ederim.”

Benzer Haberler

Öne Çıkan Başlıklar