Cuma, Mart 1, 2024
Ana SayfaGündemAs: Hep birlikte Şanlıurfa'yı daha da güzel bir geleceğe taşıyacağız

As: Hep birlikte Şanlıurfa’yı daha da güzel bir geleceğe taşıyacağız

Şanlıurfalı siyasetçi ve iş insanı Mehmet Fatih As, “Sevgili Şanlıurfalılar, hepimiz bu güzel şehrimizin daha da gelişmesi, kalkınması ve ileriye gitmesi için elimizden geleni yapmalıyız. Birlikte çalışarak, Şanlıurfa’yı daha da güzel bir geleceğe taşıyacağız” dedi.

Şanlıurfalı iş insanı ve AK Parti Haliliye İlçe Başkan Yardımcısı Mehmet Fatih As, AK Parti’den Şanlıurfa Milletvekili Aday Adayı oldu.

Aday olabilmek için geçtiğimiz hafta partideki görevinden istifa eden As, Şanlıurfa’ya daha fazla hizmet edebilmek için Milletvekili Aday Adayı olduğunu açıkladı.

Şanlıurfa’nın tanınan ailelerinden olan As, aynı zamanda Türkiye’nin önde gelen yolcu taşımacılığı şirketlerinden Astor Turizm’in de Yönetim Kurulu Başkanlığı’nı yapıyor.

Şanlıurfa’nın ekonomik, sosyal, kültürel tüm problemlerine hakim olduğunu ve Şanlıurfa’ya hizmet etmekten büyük onur duyduğunu belirten As, “Sevgili Şanlıurfalılar, hepimiz bu güzel şehrimizin daha da gelişmesi, kalkınması ve ileriye gitmesi için elimizden geleni yapmalıyız. Birlikte çalışarak, Şanlıurfa’yı daha da güzel bir geleceğe taşıyacağız” dedi.

Yaptığı açıklamasında Şanlıurfa’nın ekonomik, sağlık, eğitim, kültürel alanlarda daha fazla kalkınması için elinden gelen her şeyi yapacağının altını çizen Mehmet Fatih As, şöyle konuştu:

“Şanlıurfa, tarihi, kültürel ve doğal güzellikleriyle ülkemizin en önemli şehirlerinden biridir. Geçmişte yaşadığımız zorlu süreçler AK Parti hükümetleri ile aşılmış, yapılan yatırımlar ve alınan önlemlerle birlikte Şanlıurfa’nın ekonomik durumu olumlu yönde değişmeye başlamıştır. İşsizlik oranları düşürülmüş, yeni fabrikalar açılmış, turizm sektörü canlandırılmıştır. Bunun yanı sıra, şehrimizin sosyal ve kültürel hayatı da önemli gelişmeler kaydetmiştir. Eğitim kalitesinin artırılması, sağlık hizmetlerinin iyileştirilmesi, çocuklara yönelik sosyal ve kültürel faaliyetlerin artırılması gibi birçok konuda çalışmalar yürütülmüştür. Ancak, elbette daha yapılacak çok işimiz var. Şehrimizin ekonomik kalkınması, yatırımların artırılması ve istihdamın daha da güçlendirilmesi için çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Aynı zamanda, kültürümüze, tarihimize ve doğal güzelliklerimize sahip çıkacak, sosyal hayatımızı daha da geliştirecek projeleri hayata geçirmeye devam edeceğiz. Sevgili Şanlıurfalılar, hepimiz bu güzel şehrimizin daha da gelişmesi, kalkınması ve ileriye gitmesi için elimizden geleni yapmalıyız. Birlikte çalışarak, Şanlıurfa’yı daha da güzel bir geleceğe taşıyacağız.”

Benzer Haberler

Öne Çıkan Başlıklar