Cuma, Mart 1, 2024
Ana SayfaGündemDr. Ulaş Yanık Genel Koordinatör / Başhekim olarak Bossan Hospital’da

Dr. Ulaş Yanık Genel Koordinatör / Başhekim olarak Bossan Hospital’da

Gaziantep’te uzun yıllardan beri sağlık sektöründe başhekim olarak görev yapan Dr. Ulaş Yanık bölgenin en büyük özel hastanesi Bossan Hospital’da Genel Koordinatör / Başhekim olarak göreve başladı. Dr.Ulaş Yanık, meslek hayatında edindiği tecrübelerini ve tüm doğrularını bu yapıya aktarmak için geldiğini belirtti.

 

Başarının en temel noktalarından birisi olan çok çalışmanın bilincinde olarak üst düzey ve kaliteli sağlık hizmeti vermek için Bossan Hospital ailesine katıldığı ifade eden Dr. Ulaş Yanık şöyle dedi “Sizin hastaneniz sloganı doğrultusunda bölgeye ve Gazi şehrimize kaliteli sağlık hizmeti vermek için Bossan Hopital ailesine katıldım. Gaziantep’in tüm özel sağlık hizmeti sunucuları ile şehrin kalite standartlarını daha yukarıya çıkarma noktasında imkanlarımızı sonuna kadar kullanabilecek durumdayız. Teknoloji ve insan kaynakları altyapımızın farkında olan bir misyonla sağlık kavramına yeni bir yön vermek istiyoruz. Bossan Hospital olarak güçlü hekim kadromuz başta olmak üzere sağlık sektöründeki son teknolojik imkanlara sahip bir hastaneyiz. İnsan kaynaklarımızı da güçlendirerek bölgemizdeki en iyi hizmeti veren hastane konumuna geleceğiz.”

 

 

 

Bossan Hospital’ın açıldığı günden beri yönü yukarı olan bir hedefle ilerlediğini ifade eden Bossan Hospital Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Bostan “Uzun zamandan beri tanıdığım ve yol arkadaşı olmak istediğim başarılı ve profesyonel yönetici Dr. Ulaş Yanık’ı hastanemizde görmek bizi mutlu etmiştir. Gaziantep’ in bir değerinin bu yapıda olması bizim için gurur vericidir. Dr. Ulaş Yanık ve ekibinin şehrimizin özel sağlık hizmeti sunucularına da yön verici şekilde sektör öncüsü olacağımıza inancım tamdır” dedi.

 

 

Benzer Haberler

Öne Çıkan Başlıklar