Salı, Mart 5, 2024
Ana SayfaGündemGGC'den "29 Ekim kutlaması

GGC’den “29 Ekim kutlaması

 

 

Gaziantep Gazeteciler Cemiyeti (GGC) Yönetim Kurulu, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.

Gaziantep Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu, Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşunun 99’uncu yıl dönümü dolayısıyla yayımladığı mesajında, “Cumhuriyet, bu topraklarda ilelebet yaşayacak. Tüm vatandaşlarımızın Cumhuriyet Bayramını kutluyoruz” denildi.

GGC Yönetim Kurulu Cumhuriyet’in kuruluşunun 99. Yıldönümü dolayısıyla yayınladığı mesajda, Türk milletinin İstiklal mücadelesinde birlik ve beraberlik içerisinde bütün zorlukları aşabilecek inançta ve kuvvette olduğuna dikkat çekilerek şöyle denildi:

“Yaşanılan tüm badirelere rağmen, Yüce Türk milletinin birlik ve beraberliğinden ödün vermeden, ülkemizin daha da gelişmesi yolundaki yürüyüşümüz kararlı adımlarla devam etmektedir. Müreffeh bir Türkiye için bu başarımızın artarak devam edeceğine inancımız tamdır. Birlik ve beraberliğimizin en büyük unsuru olan Cumhuriyet sayesinde tam bağımsız büyük bir millet ve devlet olmanın gururunu yaşıyoruz. Bu duygu ve düşüncelerle, Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve onun kahraman silah arkadaşlarını şükran ve rahmetle anıyor, Cumhuriyet Bayramı’nı kutluyoruz.”

 

 

 

 

Benzer Haberler

Öne Çıkan Başlıklar