timeosturkey
Çarşamba, Mayıs 31, 2023
Ana SayfaEKONOMİGüneydoğu Anadolu Kuru Meyve ve Mamulleri İhracatçıları Birliği Başkanı Mehmet Çıkmaz, Ramazan...

Güneydoğu Anadolu Kuru Meyve ve Mamulleri İhracatçıları Birliği Başkanı Mehmet Çıkmaz, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

 

Başkan Mehmet Çıkmaz’dan Ramazan Bayramı mesajı:

 

“Bayram kardeşliğimizi güçlendirsin”

 

Güneydoğu Anadolu Kuru Meyve ve Mamulleri İhracatçıları Birliği Başkanı Mehmet Çıkmaz, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

 

Dinimizde önemli bir yeri bulunan Ramazan Bayramının, toplumsal barışı, kardeşliği, birlik ve beraberliğimizi güçlendirmesini dileyen Güneydoğu Anadolu Kuru Meyve ve Mamulleri İhracatçıları Birliği Başkanı Mehmet Çıkmaz, şunları söyledi:

 

“Tüm insanlığa huzur, barış ve refah getirmesi dileğiyle İslam aleminin mübarek Ramazan Bayramını kutluyorum. Bayram yardımlaşmadır, dayanışmadır, sevinç ve neşe dolu günlerdir. Bayramda aile büyüklerimizin yanında, yetimleri, öksüzleri, kimsesizleri ve yoksulları unutmamalı bayram sevincini herkesle paylaşma gayreti içerisinde olmalıyız. Bu vesile ile tüm İslam aleminin mübarek Ramazan Bayramını tebrik ederken, bayramın birlik ve beraberliğimizi ve kardeşliğimizi güçlendirmesini, dünyanın dört bir tarafında mazlumlara yönelik devam eden zulümlerin son bulmasını diliyorum. Ayrıca kısa sürece önce yaşadığımız depremde kaybettiğimiz vatandaşlarımıza ve tüm şehitlerimize bir kez daha yüce Allah’tan rahmet diliyorum” diye konuştu.

 

 

Benzer Haberler

Öne Çıkan Başlıklar