Cuma, Mart 1, 2024
Ana SayfaGündemOğuzeli Belediye Başkanı Mehmet Sait Kılıç yeni yıl mesajı yayımladı.

Oğuzeli Belediye Başkanı Mehmet Sait Kılıç yeni yıl mesajı yayımladı.

“2023 OĞUZELİ İÇİN PROJE VE HİZMET YILI OLACAK”

Oğuzeli Belediye Başkanı Mehmet Sait Kılıç yeni yıl mesajı yayımladı.

 

2023 yılının ülkeye ve tüm insanlığa sağlık, huzur, barış, kardeşlik, mutluluk, getirmesini dileyen Oğuzeli Belediye Başkanı Mehmet Sait Kılıç, “Oğuzelimiz için büyük projelerin hayata geçtiği 2022 yılının ardından 2023 yılında da hizmetlerimiz ve hayata geçireceğimiz projelerimiz aynı heyecan ve azimle devam edecek” dedi.

 

İlçemiz adına dolu dolu geçen 2022’nin ardından yeni hizmetler ve projelerin hayata geçeceği 2023 yılına ulaşmanın heyecanı içindeyiz. Daha yaşanabilir bir Oğuzeli için var gücümüzle yılmadan yorulmadan ilerleyeceğiz. 2023 yılında da geçen yıl olduğu gibi ilçemizi her yönden daha ileriye götürmenin heyecanı ve gayreti içinde olacağız. Hizmetlerimizi vatandaş odaklı gerçekleştireceğiz. İlçemizin vizyonunun gelişmesi, modern ve yaşanılabilir bir yer olması yolunda çalışmalarımız bugün olduğu gibi bundan sonra da devam edecek.

 

Bu duygu ve düşüncelerle yeni yılın ülkemiz, milletimiz, Oğuzelimiz ve tüm insanlık için hayırlı bir yıl olmasını, ülkemizde ve yeryüzünde sevgiye, barışa, dostluğa, birlik, beraberlik ve dayanışmaya vesile teşkil etmesini Cenabı Allah’tan niyaz ediyorum. Yeni yılın bereketli, huzurlu, sağlık, afiyet ve mutluluk içinde geçmesini gönülden temenni ediyor, hepinizi sevgi ve saygıyla selamlıyorum” ifadelerini kullandı.

Benzer Haberler

Öne Çıkan Başlıklar