Cuma, Mart 1, 2024
Ana SayfaGündem-ŞİRİNEVLER’DE COŞKULU BULUŞMA- GÜL: “14 MAYIS MÜJDESİDİR, 14 MAYIS ZAFERİDİR”

-ŞİRİNEVLER’DE COŞKULU BULUŞMA- GÜL: “14 MAYIS MÜJDESİDİR, 14 MAYIS ZAFERİDİR”

SEÇİM BÜROSU AÇILIŞI YOĞUN KATILIMLA YAPILDI

Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, Eski Adalet Bakanı ve AK Parti Gaziantep Milletvekili Adayı Addulhamit Gül ile birlikte Şirinevler Mahallesi sakinleriyle bir araya geldi. Büyük coşkuya sahne olan buluşmada konuşan Addulhamit Gül, “Bu millet; Türkiye’de hiçbir şey artık eskisi gibi olmayacak, diyerek AK Parti’yi kurdu, Recep Tayyip Erdoğan’ın arkasında durdu ve Recep Tayyip Erdoğan da Türkiye’yi 20 yılda kalkındırdı ve geliştirdi” dedi.

Şirinevler Mahallesi seçim bürosu açılışı programına; AK Parti Gaziantep Milletvekili Mehmet Erdoğan, Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, Eski Adalet Bakanı ve AK Parti Gaziantep Milletvekili Adayı Addulhamit Gül, AK Parti Gaziantep Milletvekili Adayı İrfan Çelikaslan, AK Parti İl Başkanı Ertuğrul Teymur, AK Parti Şehitkamil İlçe Başkanı Mehmet Yılmaz, AK Parti Şehitkamil İlçe Kadın Kolları Başkanı Hülya Kılıç katıldı.

SİZLERİN SAYESİNDE, SİZLERİN DESTEĞİYLEDİR

Programda konuşan Eski Adalet Bakanı ve AK Parti Gaziantep Milletvekili Adayı Addulhamit Gül, şu ifadeleri kaydetti:

“Allah, sizlerden razı olsun. Şirinevler; sağ olun, var olun. Bu akşam bir başka güzelsiniz. Bu coşku, bu karşılayışınız, bu heyecanınız 14 Mayıs müjdesidir, 14 Mayıs zaferidir. Hayırlı olsun, uğurlu olsun. Değerli kardeşlerim, Türkiye’de değişimin öncüsü, Türkiye’de ekonominin, kalkınmanın öncüsü, milletin adamı Recep Tayyip Erdoğan’dan Şirinevler’e selam getirdim. Değerli kardeşlerim, bu millet; Türkiye’de hiçbir şey artık eskisi gibi olmayacak, diyerek AK Parti’yi kurdu, Recep Tayyip Erdoğan’ın arkasında durdu ve Recep Tayyip Erdoğan da Türkiye’yi 20 yılda kalkındırdı ve geliştirdi. Bu; sizlerin sayesinde, sizlerin desteğiyledir. Allah, hepinizden razı olsun. Bakın Şirinevler Mahallesi’nde, hemen yanı başınızda hastane ihtiyacı var dediniz, Şirinevler istiyor, Şehitkamil istiyorsa başımız üstüne, emredersiniz, dedik. Hastane yaptık. Çünkü biz millete efendi değil, millete hizmetkar olmak için geldik. Hepinizin bildiği üzere yaparsa AK Parti yapar, yaparsa Recep Tayyip Erdoğan yapar. 14 Mayıs’ta kapı kapı dolaşarak AK Parti’ye, Recep Tayyip Erdoğan’a en güçlü desteği vermeye hazır mıyız? 14 Mayıs’ta yeni bir destan yazmaya hazır mıyız? Türkiye yüzyılını kurmak için 14 Mayıs’ta sandıklara gitmeye hazır mıyız? Allah, sizden razı olsun.”

 

DAHA İYİSİNİ YAPMAYA HEP BİRLİKTE GAYRET EDECEĞİZ

Programda konuşan Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, şu ifadeleri kullandı:

“2009 yılında göreve geldiğimiz ilk günden itibaren ilk konut harekatını Şirinevler Mahallemiz’den başlattık. Şirinevler’de ilk 1+1 evleri Şehitkamil Belediyesi olarak bu noktadan başlattık. Akabinde hemen yanında 2+1 konutları başlattık. Bu bölgenin en önemli ihtiyacı olan hastane meselesinin çözülmesinde Sayın Bakanımız ve Sayın Milletvekillerimizin sayesinde Abdulkadir Yüksel Devlet Hastanesi şu anda Şirinevler Mahallemizde hizmet ediyor. Bu hizmetlerin devamı için sizlerden yeniden destek istiyoruz. Şu ana kadar vermiş olduğunuz desteklerle neler yapıldıysa bundan sonrasında da daha iyisini yapmaya hep birlikte gayret edeceğiz. Bu serin havada bizlere göstermiş olduğunuz sıcaklık ve ilginiz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Hepinizi Allah’a emanet ediyorum. Allah, hepinizden razı olsun.”

Benzer Haberler

Öne Çıkan Başlıklar